Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Ödeme, Teslimat ve İade Koşulları

Ödeme

Ödemenizi sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online olarak ya da aşağıda belirtilen hesabımıza havale/EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizi iptal ettiğiniz takdirde kredi kartınıza para iadesi 3 (üç) iş günü içerisinde yapılmaktadır. Siparişi Havale/ EFT yöntemiyle ödediyseniz hesap numaranızı iletmenizi takiben iade süreci başlatılmaktadır.

TC Ziraat Bankası (Konya / Zafer Sanayi Şubesi)

Hesap Adı: Mayasu Arge İnovasyon Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

IBAN: TR11 0001 0026 0391 8779 6350 01

Teslimat

Siparişleriniz 3 gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Şu an için yalnızca yurt içi gönderim yapmaktayız.

İptal ve İade Koşulları

Satın aldığınız olduğunuz ürünü iade etmek istemeniz halinde; ambalajını açmadan, zarar vermeden, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yasal süre olan on dört (14) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. Paketi açılmış, tahrip edilmiş, bozulmuş veya kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürünü belirtilen süre içerisinde iade etmeden önce ürün fatura & sipariş numarasını belirterek info@profturker.com adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir. Bu e-postaya cevaben sizinle gönderim bilgilerini paylaşacağız. Bu bilgileri kullanılarak ürünü orijinal faturasıyla gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade süreci başaltılacaktır. İade tutarının geri ödemesi sitemizde sipariş verirken kullandığınız ödeme yöntemine göre (Peşin/Havale) geri ödenecektir.

Taşıma sırasında zarar gördüğü tespit edilen ürünler teslim alınmadan taşıma şirketine hasar tutanağı tutturulmalı ve ürün geri gönderilmelidir. Tarafınızca kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı şirketimize ulaştırıldıktan sonra, en kısa süre içinde yeni ürününüz size ulaştırılacaktır. Ürünler tarafınızca teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılırsınız.

İade Süreci

İade gelen ürünler ilk olarak İade Bölümünce incelenmektedir. Yukarıdaki şartlara uygunsa iade süreci başlatılır. İade sürecinin tamamlanması ortalama 14 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.